Pronájem ledové plochy

Organizaci sportovně-společenské akce v CURLING ARÉNĚ PRAHA zajišťuje CURLING PROMO, s.r.o

Doporučujeme pronájem 1 až 4 drah na dvě hodiny hry.

Instruktoři se vás u ledové plochy ujmou deset minut před začátkem pronájmu drah. Následuje přezutí obuvi v šatnách a následně kontrola obuvi. Poté se začíná úvodem o curlingu, včetně pravidel, poté následuje trénink a zápasy. Na každé dráze je po dobu hry přítomen instruktor.

Vždy se začíná úvodem (10-15 min.), následuje trénink, utkání, přestávky, vyhodnocení.

Teplota v hale se pohybuje cca od 6°C do 9°C, proto je vhodné teplé, volné, sportovní oblečení a obuv.

Obuv: zvláštní důraz se klade na čistotu obuvi, která se před vstupem na led u každého pečlivě kontroluje. Ideální jsou „sálovky“, případně doporučujeme jakoukoli jinou sportovní obuv. Každý účastník může dostat na jednu botu speciální skluzový návlek.

Curling můžete také darovat ve formě poukazu – více v odkazu Darujte POUKAZ.

O víkendech jsou v hale většinou ligové soutěže, ale v případě, že byste měli zájem o víkendový termín, zeptejte se nás – těšíme se na vás !


Pronájem 1 dráhy až 3 drah

Jednotlivé dráhy (1-2 dráhy) lze v sezóně pronajmout ve všední dny jen do 15 hod. resp. max. do 16 hod., v závislosti na konkrétním dnu. Po 16 hodině lze pronajmout ve všední dny pouze 3 dráhy (pro 18 až 24 hráčů, pozor 3 dráhy nelze pronajmout večer v prosinci!) anebo všechny 4 dráhy (pro 25 a více hráčů). Výjimkou pronájmu jednotlivých drah ve večerních hodinách může být víkend a týdny následující po odehrání finále MČR dospělých (březen – květen).

V ceně každé dráhy je curlingové vybavení, odborný výklad a dohled instruktora z řad extraligových a prvoligových hráčů, který provede i úvodní seznámení s hrou.

Ceník a volné termíny zašleme na vyžádání.


Pronájem všech 4 drah – doporučujeme pro 25 a více hráčů.

Při pronájmu všech 4 drah tj. celé ledové plochy, organizujeme a zajišťujeme pro účastníky akce curlingový turnaj. Instruktoři se vás ujmou 5-10 minut před začátkem hry. Během tohoto času instruktoři všem příchozím zkontrolují čistou sportovní obuv, kterou si účastníci přinesou s sebou. V ceně každé dráhy je curlingové vybavení, odborný výklad a dohled instruktorů z řad extraligových a prvoligových hráčů, kteří provádějí i úvodní seznámení s hrou.

Organizaci turnaje má na starosti hlavní instruktor. Výsledky jsou zapisovány na tabuli. Po skončení turnaje obdrží zúčastnění hráči pořadí týmů.


Akce pro 25- 35 osob na dvě hodiny hry/pravděpodobný průběh:

  • 8 týmů – po 3 až 5 hráčích v jedné skupině
  • úvod – pravidla hry 15 min.
  • trénink 22 min.
  • první utkání 22 min.
  • přestávka 10 min.
  • druhé utkání 22 min.
  • přestávka 7 min.
  • třetí utkání 22 min.
  • Celkem 120 min.
  • Ceník a volné termíny zašleme na vyžádání

Máte zájem? Neváhejte vyplnit náš poptávkový formulář.