Obsazenost haly

čt 25.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 Liboc 5 Zbraslav junioři
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 Liboc 3 Studenti UK PřF
14-15 Studenti UK PřF
15-16 Ledoborci-JUN-(1) Dion-JUN-(1) SH-UZPS
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Repre ženy A Dion-JUN-(1) SH-UZPS
17-18 SCM repre juniorky SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Kolibris 1M
18-19 Zlatá Praha Zbraslav TP Savona-JUN-(1) Zbraslav Tabery
19-20 Kolibris 2M
20-21 Klub Dion Kolibris 2M VSK Přírodní vědy Klub Zlatá Praha
21-22 Klub Dion VOLNÉ Sokolky
22-23 VOLNÉ
pá 26.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Liboc 3
13-14
14-15 komerční akce Repre ženy A
15-16 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
16-17 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
17-18 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
18-19 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
19-20 repre jun. Pražský lední club Klub Dion
20-21 Repre muži A Pražský lední club Klub Dion
21-22 Repre muži A Klub Tee Party
22-23 Klub Tee Party
so 27.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Barážový turnaj MČR
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 28.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Barážový turnaj MČR
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 29.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Liboc 4
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
15-16
16-17 ČSC - reprezentace Dion-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
17-18 komerční akce
18-19
19-20 Ledoborci-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1) Kolibris-JUN-(1)
20-21 Klub Dion Klub Citadela SC JÚ Praha
21-22 Klub Dion Klub Citadela SC JÚ Praha
22-23 Klub Dion
út 30.04. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Kolibris 5M Ledoborci 7 Ledoborci MV
08-09 Ledoborci 3 Kolibris 5M
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 SCM SCM
17-18 Zbraslav R1 Repre ženy B Liboc 3 SCM repre junioři
18-19 Zbraslav R1 Liboc 3
19-20 Kolibris 1Ž
20-21 Kolibris 2Ž
21-22
22-23 Ledoborci 2
st 01.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Studenti ČVUT
13-14 Repre vozíčkáři
14-15 Ledo Dion Repre vozíčkáři
15-16 Ledoborci-JUN-(1) SpS SpS PLC-JUN–(1)
16-17 Repre vozíčkáři PLC-JUN–(1) SpS SCM
17-18 Repre vozíčkáři Klub Dion SCM
18-19 ČSC - reprezentace Liboc 1Ž Zbraslav Tabery
19-20 ČSC - reprezentace Ledoborci MV
20-21 ČSC - reprezentace Repre muži B
21-22
22-23
čt 02.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 Ledoborci 7
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 Studenti UK PřF
14-15 Studenti UK PřF
15-16 Ledoborci-JUN-(1) Dion-JUN-(1) Repre vozíčkáři
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Dion-JUN-(1) Repre vozíčkáři
17-18 SCM repre juniorky SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Kolibris 1M
18-19 Zlatá Praha Zbraslav TP Savona-JUN-(1) Zbraslav Tabery
19-20
20-21 Klub Dion Klub Zlatá Praha
21-22 Klub Dion Sokolky
22-23
pá 03.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Seniorů, Akademiků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
so 04.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Seniorů, Akademiků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 05.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Seniorů, Akademiků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 06.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
15-16
16-17 ČSC - reprezentace Dion-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
17-18 ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Dion-JUN-(1)
18-19 ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Kolibris-JUN-(1)
19-20 Ledoborci-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1) Kolibris-JUN-(1)
20-21 Klub Dion SC JÚ Praha
21-22 Klub Dion SC JÚ Praha
22-23 Klub Dion
út 07.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7 Ledoborci MV
08-09 Ledoborci 3
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 SCM SCM
17-18 Zbraslav R1 Repre ženy B Liboc 3 SCM repre junioři
18-19 komerční akce
19-20
20-21
21-22 Zbraslav L
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2
st 08.05. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Repre vozíčkáři
14-15 Ledo Dion Repre vozíčkáři
15-16 Ledoborci-JUN-(1) SpS SpS PLC-JUN–(1)
16-17 Repre vozíčkáři PLC-JUN–(1) SpS SCM
17-18 Repre vozíčkáři Klub Dion SCM
18-19 ČSC - reprezentace Zbraslav Tabery
19-20 ČSC - reprezentace
20-21 ČSC - reprezentace Repre muži B
21-22
22-23
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010