Obsazenost haly

so 15.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 ŽENY (extraliga / 1.liga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 16.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 ŽENY (extraliga / 1.liga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 17.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 SK NMMET
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT komerční akce
15-16 komerční akce
16-17 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Dion-JUN-(1)
17-18 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1)
18-19 komerční akce
19-20
20-21
21-22
22-23
út 18.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci MV Ledoborci 3 Kolibris 5M Ledoborci 7
08-09 Ledoborci 3 Kolibris 5M
09-10 ČSC - reprezentace
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 komerční akce
14-15 komerční akce
15-16 komerční akce
16-17 Repre muži B SCM SCM
17-18 SCM repre junioři Zbraslav R1 Repre ženy B Liboc 3
18-19 komerční akce
19-20
20-21 Savona H Liboc 1M Trutnov muži
21-22 Savona H Liboc 1M Zbraslav L Klub Letící kameny
22-23 Ledoborci 2
st 19.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 SK NMMET
13-14 komerční akce
14-15 Ledo Dion
15-16 PLC-JUN–(1) Ledoborci-JUN-(1) SpS SpS
16-17 Repre vozíčkáři PLC-JUN–(1) SpS SCM
17-18 Repre vozíčkáři Zbraslav R Klub Dion SCM
18-19 Zbraslav R ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Liboc 1Ž
19-20 komerční akce
20-21
21-22
22-23
čt 20.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Zbraslav junioři Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 Repre ženy A Ledoborci 7
09-10 Ledoborky PLC ČSC - reprezentace
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 Studenti UK PřF komerční akce
14-15 Studenti UK PřF
15-16 komerční akce
16-17
17-18 Repre muži A SCM repre juniorky SCM repre juniorky Savona-JUN-(1)
18-19 komerční akce
19-20
20-21
21-22
22-23 Sokolky Repre ženy A
pá 21.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 SK NMMET
13-14 DION YB
14-15 SpS komerční akce
15-16 komerční akce
16-17
17-18
18-19
19-20 Klub Dion repre jun.
20-21 Klub Dion
21-22
22-23
so 22.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 23.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 24.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
út 25.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
st 26.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
čt 27.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20 ČSC - reprezentace ČSC - reprezentace : Polsko ČSC - reprezentace
20-21 ČSC - reprezentace ČSC - reprezentace
21-22 : Polsko : Polsko
22-23 úprava ledu
pá 28.12. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10 : Polsko
10-11 ČSC - reprezentace
11-12
12-13 : Polsko
13-14 úprava ledu
14-15 : Polsko ČSC - reprezentace ČSC - reprezentace
15-16
16-17 ČSC - reprezentace
17-18 ČSC - reprezentace : Polsko
18-19 ČSC - reprezentace : Polsko
19-20
20-21 úprava ledu
21-22
22-23
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010