Obsazenost haly

út 19.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Kolibris 5M Ledoborci 7 Ledoborci MV Ledoborci 3
08-09 Kolibris 5M Kolibris 1M Sem Tam Brno Ledoborci 3
09-10 Ledoborky PLC SC JÚ Praha
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15 komerční akce
15-16
16-17 SCM SCM Repre muži B
17-18 Repre ženy B Repre ženy A SCM repre junioři Zbraslav R1
18-19 Repre ženy A Repre MD A Zbraslav R1
19-20 Repre muži C Trutnov muži Zbraslav M
20-21 Trutnov muži Savona H Liboc 1M
21-22 Zbraslav Tabery Klub Letící kameny Savona H Liboc 1M
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2
st 20.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Ledoborky PLC Ledoborci 3 SK NMMET
13-14 Repre vozíčkáři Liboc 3 Savona M
14-15 Repre vozíčkáři ČSC - reprezentace Zbraslav Tabery
15-16 SpS SpS PLC-JUN–(1) Ledoborci-JUN-(1)
16-17 Repre vozíčkáři SpS SCM PLC-JUN–(1)
17-18 Repre vozíčkáři Klub Dion SCM Ledoborky 3
18-19 Ledoborci 1 Liboc 1Ž Repre muži B ČSC - reprezentace
19-20 Ledoborci 1 Demion Ž Klub z Viktorky ČSC - reprezentace
20-21 Repre muži A Klub Letící kameny Klub z Viktorky ČSC - reprezentace
21-22 Klub Letící kameny Klub Kolibris Klub Kolibris
22-23 Trutnov ženy Klub Kolibris Klub Kolibris
čt 21.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7 Sem Tam Brno Kolibris 2Ž
08-09 Repre MD A Ledoborci 7 1 CK Brno MD Repre ženy A
09-10 Ledoborky PLC Repre ženy A
10-11 ČSC - reprezentace Liboc 1M
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 komerční akce Studenti UK PřF
14-15
15-16 Dion-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
16-17 Dion-JUN-(1) Repre muži C Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
17-18 SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Repre muži A SCM repre juniorky
18-19 Zbraslav TP Savona-JUN-(1) Repre muži B Zlatá Praha
19-20 Kolibris 2M Savona H Zbraslav W Ledoborci 8
20-21 VSK Přírodověda Savona H / M Klub Zlatá Praha Klub Dion
21-22 Zbraslav Tabery Repre ženy B Sokolky Klub Dion
22-23 Liboc 5
pá 22.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Ledoborci 8 VOLNÉ Ledoborci 1
13-14 Liboc 3 Ledoborci 3 komerční akce
14-15 SpS Zbraslav Tabery
15-16 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
16-17 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
17-18 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
18-19 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
19-20 repre jun. PLC-JUN– Klub Dion Ledoborky PLC
20-21 Klub 1.CK Brno PLC-JUN– Klub Dion Ledoborky PLC
21-22 Klub 1.CK Brno Klub Tee Party Kolibris 1M
22-23 Klub Tee Party
so 23.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI (1.liga/DIVIZE)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 24.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI (1.liga/DIVIZE)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 25.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
15-16
16-17 Repre ženy A Dion-JUN-(1) Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace
17-18 Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace
18-19 Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Kolibris-JUN-(1) ČSC - reprezentace
19-20 Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1) Kolibris-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1)
20-21 Liboc 4 Klub Citadela Klub Dion SC JÚ Praha
21-22 Liboc 4 Klub Citadela Klub Dion SC JÚ Praha
22-23 Trutnov ženy Klub Dion
út 26.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 7 Ledoborci MV Ledoborci 3
08-09 Repre MD A Ledoborci 3
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 SCM SCM Repre muži B
17-18 Repre ženy B Repre ženy A SCM repre junioři Zbraslav R1
18-19 Savona I Zbraslav R1
19-20 komerční akce
20-21
21-22 Zbraslav L Klub Letící kameny Savona H
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2
st 27.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 studenti
14-15
15-16 SpS SpS PLC-JUN–(1) Ledoborci-JUN-(1)
16-17 Repre vozíčkáři SpS SCM PLC-JUN–(1)
17-18 komerční akce
18-19
19-20
20-21
21-22 Repre muži A Repre muži B Klub Kolibris Klub Kolibris
22-23 Klub Kolibris Klub Kolibris
čt 28.02. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7 Sem Tam Brno
08-09 Liboc 5 Ledoborci 7 1 CK Brno MD
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14 komerční akce Studenti UK PřF
14-15 Studenti UK PřF
15-16 Ledoborci 8 Dion-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Ledoborci 8 Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
17-18 SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Kolibris 1M SCM repre juniorky
18-19 komerční akce
19-20
20-21 Kolibris 2M Savona H / M Klub Zlatá Praha Klub Dion
21-22 Klub 1.CK Brno Repre ženy B Sokolky Klub Dion
22-23 Klub 1.CK Brno
pá 01.03. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Juniorů a žáků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
so 02.03. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Juniorů a žáků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 03.03. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MČR Juniorů a žáků
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 04.03. 2019
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
15-16
16-17 Liboc-JUN-(1) Dion-JUN-(1) Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace
17-18 Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace
18-19 Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1) Kolibris-JUN-(1) ČSC - reprezentace
19-20 Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1) Kolibris-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1)
20-21 Liboc 4 Klub Citadela Klub Dion SC JÚ Praha
21-22 Liboc 4 Klub Citadela Klub Dion SC JÚ Praha
22-23 Trutnov ženy Klub Dion
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010