Pronájem STREET CURLINGU

NABÍDKA STREET CURLINGU pro sportovně-společenské akce

Společnost CURLING PROMO, s.r.o. má k dispozici mobilní demo-verzi curlingu, tzv. „STREET CURLING“.
STREET CURLING je možno využít jak k propagaci curlingu bez ledu, tj. na suchu, tak také ke komerčním účelům pro různé sportovně-společenské akce formou pronájmu. Instalaci STREET CURLINGU zajišťuje CURLING PROMO, s.r.o. včetně dopravy. Při komerčních pronájmech je nutné zvážit a rozlišit, kde bude STREET CURLING umístěný a pro jakou zájmovou skupinu bude využíván.

Instalace STREET CURLINGU ve vnitřním prostoru:

 • Ve veřejném vnitřním prostoru (nákupní centra, sportovní centra) je vždy nutné zajistit obsluhu a dozor dvěma proškolenými instruktory CURLING PROMO, s.r.o.
 • V uzavřeném prostoru pro uzavřenou společnost – na obsluhu a dozor může stačit i jeden instruktor, doporučujeme raději dva instruktory. Pokud bude pronájem na delší dobu, bude záležet na dohodě organizátorů akce s pronajímatelem, jak bude instruktor z CURLING PROMO, s.r.o. zajišťován. STREET CURLING je vhodné instalovat v uzavřeném vnitřním prostoru:
  – do tělocvičny
  – na dlouhé chodby
  – nebo do jiných větších vnitřních prostor
 • Předem je nutné prověřit tzv. transportní cestu, tj. zda je dostatečný prostor jak pro transport, tak pro instalaci STREET CURLINGU (min. 4m x 15m) a zda je všude bezbariérový přístup na projetí bedny (2,7m x 1,3m x 1m – nevejde se do běžných výtahů, váha vč. bedny je cca 450kg).
 • Hrací plochu lze z transportní bedny rozbalit–rozložit pouze přímo na místě, kde se bude STREET CURLING hrát. Nelze ji přenášet mimo transportní bednu ani na tyči, ani nijak jinak. Povrch, na který se hrací plocha rozmotává, musí být absolutně rovný, jinak se může prošlápnout.

Instalace STREET CURLINGU na otevřeném prostoru venku lze za předpokladu že:

 • bude venku teplo, ideálně od15°C. Hrací plocha STREET CURLINGU je z plastu a tudíž neizoluje a nelze ji použít přes zimu venku, když se po ní musí chodit jen bez bot
 • nesmí pršet – je obtížné předvídat
 • ideální je tartanový povrch
 • v případě, že se bude hrací plocha rozbalovat přímo na betonu, tak ten musí být absolutně rovný a pod hrací plochou musí být filc nebo zátěžový koberec, který by měl být o něco větší než 10×2,5m a vcelku, který není součástí naší dodávky.

Doporučuje shlédněte instalační video: VIDEO STREET CURLINGU