Obsazenost haly

st 24.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Liboc 1M
14-15 Ledo Dion
15-16 SpS SpS SCM
16-17 Repre vozíčkáři SpS SCM SCM
17-18 Repre vozíčkáři Klub Dion SCM Zbraslav Tabery
18-19 komerční akce
19-20
20-21 ČSC - reprezentace Repre muži A Repre ženy D Klub z Viktorky
21-22 Klub Kolibris Ledoborci 7 Klub Kolibris
22-23 Klub Kolibris Repre muži D Trutnov ženy Klub Kolibris
čt 25.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Zbraslav junioři Ledoborci 3 Ledoborci 7 Zbraslav Tabery
08-09 Repre MD A Repre ženy A Ledoborci 7 Repre muži C
09-10 Repre ženy A Ledoborky PLC
10-11 úprava ledu
11-12
12-13 Repre vozíčkáři
13-14 Studenti UK PřF Repre vozíčkáři
14-15 Studenti UK PřF Savona M VOLNÉ
15-16 Ledoborci-JUN-(1) Dion-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Liboc 4 Ledoborci-JUN-(1) Repre vozíčkáři
17-18 SCM repre juniorky SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Repre muži A
18-19 Zlatá Praha Zbraslav TP Savona-JUN-(1) VOLNÉ
19-20 komerční akce
20-21
21-22 Klub Dion Ledoborci 7 Repre ženy B Sokolky
22-23 Repre ženy A DION YB Sokolky
pá 26.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Sokolky
13-14
14-15 SpS
15-16 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
16-17 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
17-18 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
18-19 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
19-20 Kolibris 2M repre jun. Pražský lední club Klub Dion
20-21 Klub 1.CK Brno Pražský lední club Klub Dion
21-22 Kolibris 1M Klub 1.CK Brno Klub Tee Party Repre ženy D
22-23 Klub Tee Party
so 27.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI a ŽENY (extraliga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 28.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI a ŽENY (extraliga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 29.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
15-16
16-17 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Dion-JUN-(1)
17-18 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1)
18-19 Kolibris-JUN-(1) ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–
19-20 Kolibris-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Repre MD A
20-21 Klub Dion Liboc 4 Klub Citadela SC JÚ Praha
21-22 Klub Dion Liboc 4 Klub Citadela SC JÚ Praha
22-23 Klub Dion Trutnov ženy Repre ženy A
út 30.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci MV Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 Repre MD A Ledoborci 3
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 Repre muži B SCM SCM
17-18 SCM repre junioři Zbraslav R1 Repre ženy B Repre ženy A
18-19 Savona I Zbraslav R1
19-20 Savona I Zbraslav M Kolibris 1Ž Trutnov muži
20-21 Repre ženy C Liboc 1M Kolibris 2Ž Trutnov muži
21-22 Liboc 1M Kolibris 2Ž Klub Letící kameny
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2
st 31.10. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 komerční akce komerční akce
14-15 Ledo Dion
15-16 SCM Ledoborci-JUN-(1) SpS SpS
16-17 Repre vozíčkáři SCM SpS SCM
17-18 Repre vozíčkáři Repre muži B Klub Dion SCM
18-19 Repre muži B ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Liboc 1Ž
19-20 Klub z Viktorky ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Demion Ž
20-21 Klub z Viktorky ČSC - reprezentace Repre muži A Klub Letící kameny
21-22 Klub Kolibris Klub Kolibris Klub Letící kameny
22-23 Klub Kolibris Klub Kolibris Trutnov ženy
čt 01.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18 WCT muži Praha
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
pá 02.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 WCT muži Praha
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
so 03.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 WCT muži Praha
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 04.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 WCT muži Praha
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 05.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT Studenti ČVUT Ledoborci 8
15-16 Ledoborci 8
16-17 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Liboc-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
17-18 komerční akce
18-19
19-20 Kolibris-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Ledoborci-JUN-(1) Savona-JUN-(1)
20-21 Klub Dion Liboc 4 Klub Citadela SC JÚ Praha
21-22 Klub Dion Liboc 4 Klub Citadela SC JÚ Praha
22-23 Klub Dion Trutnov ženy
út 06.11. 2018
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Kolibris 5M Ledoborci 7
08-09 Repre MD A Ledoborci 3 Kolibris 5M Kolibris 1M
09-10
10-11
11-12 úprava ledu
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 Liboc-JUN-(1) SCM SCM
17-18 SCM repre junioři Zbraslav R1 Repre ženy B Repre ženy A
18-19 Savona I Zbraslav R1
19-20 Savona I Zbraslav M Kolibris 1Ž Trutnov muži
20-21 Savona H Liboc 1M Kolibris 2Ž Trutnov muži
21-22 Savona H Liboc 1M Kolibris 2Ž Klub Letící kameny
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010