Obsazenost haly

čt 19.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Savona 5 Ledoborci 3 Ledoborci 7 Ledoborci 8
08-09 Repre ženy B VSK Přírodověda Ledoborci 7 Liboc 3
09-10 DION YB VSK Přírodověda Repre ženy A Repre ženy A
10-11 klubová akce Kolibris 2M Ledoborky PLC
11-12
12-13 úprava ledu
13-14
14-15
15-16 Ledoborci-JUN-(1) Liboc-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Falcon Dion-JUN-(1)
17-18 komerční akce
18-19
19-20
20-21
21-22 Klub Dion Sokolky
22-23 VSK Přírodověda Sokolky
pá 20.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Klub Dion VOLNÉ Ledoborky 3
13-14 Klub Dion
14-15 SpS
15-16 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
16-17 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
17-18 klubová akce
18-19 komerční akce
19-20
20-21 Ledoborky PLC Klub 1.CK Brno Pražský lední club Klub Dion
21-22 Repre ženy A Klub 1.CK Brno Klub Tee Party
22-23 Kolibris 1M
so 21.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 ŽENY (extraliga+1.liga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 22.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 ŽENY (extraliga+1.liga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 23.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT komerční akce
15-16
16-17 ČSC - reprezentace Liboc-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
17-18 ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Dion-JUN-(1)
18-19 ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1) Savona-JUN-(1)
19-20 komerční akce
20-21
21-22
22-23
út 24.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Kolibris 5M Ledoborci 7 Ledoborci MV
08-09 Ledoborci 3 Kolibris 5M Kolibris 1M Repre MD A
09-10 Repre ženy A Repre ženy D
10-11 Studenti UK PřF
11-12 Studenti UK PřF
12-13 úprava ledu
13-14
14-15
15-16
16-17 SCM SCM Repre muži B
17-18 komerční akce
18-19
19-20
20-21 Repre muži D Trutnov muži Savona H
21-22 Liboc 1M Trutnov muži Zbraslav L Savona 5
22-23 Zbraslav L Ledoborci 2 Savona 5
st 25.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Repre ženy A
13-14 Ledo Dion
14-15 Ledo Dion
15-16 Liboc-JUN-(1) SpS SpS SCM
16-17 komerční akce
17-18
18-19
19-20 ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Demion Ž Klub z Viktorky
20-21 ČSC - reprezentace Kolibris 1M Klub Letící kameny Klub z Viktorky
21-22 Klub Kolibris Kolibris 1M Klub Letící kameny Klub Kolibris
22-23 Klub Kolibris Trutnov ženy Klub Kolibris
čt 26.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 Ledoborci 4 VSK Přírodověda Ledoborci 7
09-10 VSK Přírodověda Repre ženy A Repre ženy A
10-11 úprava ledu
11-12
12-13
13-14 Repre muži B
14-15 Repre muži B
15-16 Ledoborci-JUN-(1) Liboc-JUN-(1) Dion-JUN-(1)
16-17 Ledoborci-JUN-(1) Falcon Dion-JUN-(1)
17-18 SCM repre juniorky SCM repre juniorky Savona-JUN-(1) Kolibris 1M
18-19 komerční akce
19-20
20-21 Klub Dion Kolibris 2M Repre ženy B Klub Zlatá Praha
21-22 Klub Dion Klub 1.CK Brno Savona 5 Sokolky
22-23 VSK Přírodověda Klub 1.CK Brno Savona 5 Sokolky
pá 27.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 Klub Dion
13-14 Klub Dion Ledo Dion
14-15 SpS Repre ženy A Ledo Dion
15-16 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
16-17 SpS SCM SCM repre junioři SCM repre junioři
17-18 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
18-19 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
19-20 Ledoborci 3 repre jun. Pražský lední club Klub Dion
20-21 Ledoborci 3 Klub 1.CK Brno Pražský lední club Klub Dion
21-22 Repre ženy A Klub 1.CK Brno Klub Tee Party
22-23 Kolibris 1M Klub Tee Party
so 28.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI (extraliga / DIVIZE)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 29.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI (extraliga / DIVIZE)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 30.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
út 31.10. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17 Repre muži B SCM SCM
17-18 SCM repre junioři Zbraslav R1 Savona M Repre ženy A
18-19 Savona I Zbraslav R1 Savona M
19-20 Savona I / H Zbraslav M Kolibris 1Ž Trutnov muži
20-21 Savona H Repre muži D Kolibris 2Ž Trutnov muži
21-22 Savona 5 Liboc 1M Kolibris 2Ž Klub Letící kameny
22-23 Savona 5 Zbraslav L Ledoborci 2
st 01.11. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 Ledo Dion
14-15 Ledo Dion
15-16 SCM SpS SpS
16-17 SH-UZPS SCM SpS Repre ženy A
17-18 SH-UZPS Repre muži B Klub Dion Ledoborky 3
18-19 Repre MD A ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Liboc 1
19-20 Klub z Viktorky ČSC - reprezentace Ledoborci 1 Demion Ž
20-21 Klub z Viktorky ČSC - reprezentace Kolibris 1M Klub Letící kameny
21-22 Klub Kolibris Klub Kolibris Kolibris 1M Klub Letící kameny
22-23 Klub Kolibris Klub Kolibris Trutnov ženy
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010