Obsazenost haly

pá 15.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12 komerční akce
12-13
13-14 Klub Dion DION YB Ledo Dion
14-15 SpS repre junioři Ledo Dion
15-16 komerční akce
16-17
17-18
18-19 SpS SCM SCM repre juniorky SCM repre juniorky
19-20 komerční akce
20-21
21-22 DION YB repre junioři Repre muži A VOLNÉ
22-23 Repre muži C
so 16.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI a ŽENY (extraliga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 17.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 MUŽI a ŽENY (extraliga)
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 18.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 SH-UZPS
13-14 Studenti ČVUT
14-15 Studenti ČVUT
15-16 komerční akce repre juniorky
16-17 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Liboc-JUN-(1) PLC-JUN–(1)
17-18 Dion-JUN-(1) ČSC - reprezentace Ledoborci-JUN-(1) PLC-JUN–(1)
18-19 komerční akce
19-20
20-21 Klub Dion Falcon Klub Citadela SH-UZPS
21-22 Klub Dion Klub Citadela SH-UZPS
22-23
út 19.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci MV Ledoborci 3 Kolibris 5M
08-09 Ledoborci 3 Kolibris 5M Kolibris 1M
09-10 Repre ženy D
10-11 Klub Savona Studenti UK PřF
11-12 klubová akce Studenti UK PřF
12-13 úprava ledu
13-14
14-15 komerční akce komerční akce
15-16
16-17 Repre muži B SCM SCM
17-18 SCM repre junioři Zbraslav R1 Liboc 3
18-19 komerční akce
19-20
20-21
21-22 Savona 5 Repre muži D Klub Letící kameny
22-23 Savona 5 Ledoborci 2
st 20.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13 SH-UZPS
13-14 SH-UZPS Ledo Dion
14-15 SH-UZPS Ledo Dion Repre muži B
15-16 komerční akce
16-17
17-18
18-19 Zbraslav R ČSC - reprezentace Repre MD A Liboc 1
19-20 komerční akce
20-21
21-22 Klub Kolibris Liboc 1M
22-23 Klub Kolibris
čt 21.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Ledoborci 3 Ledoborci 7
08-09 VSK Přírodověda Ledoborci 7
09-10 VSK Přírodověda
10-11 úprava ledu
11-12
12-13 komerční akce
13-14 Zbraslav Tabery
14-15 komerční akce
15-16
16-17 komerční akce
17-18
18-19 Zbraslav TP Klub Zlatá Praha Repre muži B Savona-JUN-(1)
19-20 komerční akce
20-21
21-22 Repre ženy C Klub Dion Klub 1.CK Brno Savona 5
22-23 Úprava ledové plochy
pá 22.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
so 23.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
ne 24.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
po 25.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
út 26.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 Úprava ledové plochy
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14
14-15
15-16
16-17
17-18
18-19
19-20
20-21
21-22
22-23
st 27.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10
10-11
11-12
12-13
13-14 repre jun.
14-15
15-16 úprava ledu
16-17 Repre ženy A repre jun.
17-18 Repre muži C
18-19 Repre MD A
19-20 Repre muži C
20-21 Repre muži B
21-22 úprava ledu
22-23
čt 28.12. 2017
Čas/Dráha dráha 1 dráha 2 dráha 3 dráha 4
07-08 úprava ledu
08-09
09-10 repre jun.
10-11 Repre ženy A
11-12
12-13 repre jun.
13-14 Polsko Polsko
14-15
15-16 úprava ledu
16-17
17-18 Polsko Kolibris 1M
18-19 Zbraslav MD
19-20 Kolibris 1M
20-21
21-22 úprava ledu
22-23
W3C XHTML 1.0     CSS     CurlingPromo © 2010